Daha Mutlu Gülüşleri Birlikte Tasarlayalım
Bize Danışın: +90 (533) 547 60 24

Mandental Kimdir ?

Mandental, 18 yıllık yönetim ve 3 yıllık Ağız ve Diş Sağlığı Kurumları yönetim danışmanlığı tecrübesini firmalara aktarmak üzere, Sn. Serdar OKAY tarafından kurulmuş ve amacı müşterilerinin kârlılığını arttırmak olan bir Yönetim Danışmanlığı firmasıdır. Türkiye’de değişen ve gelişen Ağız ve Diş sağlığı hizmetlerini sunan kurumların hızla büyüyen taleplerin karşılanması ihtiyacı karşısında yeni yapılanma, kurumsallaşma vede profosyonel klinik yönetimi mecburiyeti hasıl olmuştur.

Mandental Danışmanlık bu konuda danışanlarına, kurum ve sağlık işletmelerine her türlü reklam, kalite yönetimi, eğitim yönetimi, finansal yönetim, pazarlama, insan kaynakları yönetimi, bilgi yönetimi, müşteri memnuniyeti, mimari çalışmalar, ruhsatlandırma ve belgelendirmeler konusunda destek sağlayarak kurumların daha nitelikli bir hal almalarına katkı sağlamaktadır.

Mandental Danışmanlık olarak Ağız ve Diş Sağlığı sektörüne odaklanmış, tecrübeli uzman kadromuz hastanelere sağlık sektörünün karmaşık sorunlarını çözme konusunda destek olmakta ve onlara ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş, fark yaratacak hizmetler sunmaktayız.
Amacımız müşterilerimizin iş gereklerini en kısa sürede ve en az maliyetle karşılayabilecek kalıcı çözümler üretmektir.

"Daha Mutlu Gülüşleri Birlikte Tasarlayalım."

50.000+ Mutlu Diş Tedavisi
5 Klinik
150+ Doktor
30+ İş Ortaklığı
Mandental Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek